Birçok şirket farklı bir şehre ya da bölgeye taşınmanın faydalarını görüyor, ancak hareket etmenin bir güçlük çekeceği veya operasyonları keseceği konusunda endişeleriniz olabilir. İşte bu yüzden ekibimizi her türlü işletmeyi yeniden konumlandırma deneyimi olan Rüstemoğlu Nakliyat’da aramalısınız. Bazı masa ve bilgisayarlarla basit bir yer değiştirmeden, uzman ekipmanlarla dolu laboratuvarları yeniden konumlandırmaya kadar, sizin için işleri kolaylaştırmak için bilgi ve deneyime sahibiz. Ofis taşıma hizmetini kaliteli bir şekilde sunmaktayız.

Proje Yönetimi

Daha büyük yer değiştirmeler için, yeniden yerleştirmenin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için bir plan yapılması önemlidir ve işleri sıralamak için bir proje yöneticisi atayabiliriz. İstanbul’dan veya Türkiye içinden taşınmayı düşünüyorsanız ve bunu en az sorunla nasıl başarabileceğinizi bilmek istiyorsanız, uzmanlarımızdan birinin süreci açıklayacağı ücretsiz bir site ziyareti düzenleyebiliriz.

Taşıma ekipmanları

Çoğu işletmenin bilgisayar, monitör ve sunucu gibi önemli miktarda pahalı BT donanımı vardır. Türkiye’de bir taşınma uzmanı arıyorsanız, bu hassas öğelerin tek parça halinde geleceğinden ve BT ekibiniz tarafından kurulmaya hazır olacağından emin olmak istersiniz. Rüstemoğlu Nakliyat, bilgisayar kapsüllerinden, numaralandırılabilir ve güvenlik mühürlü olabilen BT kasalarına kadar geniş bir uzman hareket ekipmanı yelpazesine sahiptir.

Varlıklarını koruma

Yerleşmenizi yapmak için güvenebileceğiniz birisine sahip olmak önemlidir, çünkü bu size gerçek bir huzur sağlar. Türkiye’de bir taşınma planlıyorsanız, o zaman saygın hareketli firmamız mükemmel bir seçimdir. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde ve hasarsız olarak ulaştığından emin olabilirsiniz. Değerli iş ekipmanlarının için bile kısa ve uzun süreli depolama sunuyoruz.

Ofis Yer Değiştirme Çözümleri, ofislerinizi yeniden yerleştirmeniz gerektiğinde ve iş yerinizde en az kesintinin olmasını sağlayarak kapsamlı ve profesyonel bir hizmet sunar. Her şeyi paketlenmiş ve güvenli bir şekilde yeniden yerleştirebiliriz ve diğer ucunda açma işlemine yardımcı olabiliriz, yani ofisin kaldırılmasını engelleriz.

Ofis Taşıma

İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın. Kaliteli Taşınmanın Doğru Adresi  Arayın: 0532 710 76 41