Rüstemoğlu Evden eve nakliyat oldukça özen ve tecrübe gerektiren bir nakliyat türüdür. Tüm Türkiye’ye yıllardır hizmet veren Rüstemoğlu Nakliyat bu alanda kendini kanıtlamış ve sektörde öncü olan firmalar arasındadır. Rüstemoğlu Evden Eve Nakliyat sektöründe yıllardır hizmet veren firmamız, geniş araç filosu, engin tecrübesi, ve kullandığı kaliteli ambalajlama malzemeleri ile her daim müşterilerine alabilecekleri en iyi hizmeti vermektedir. Rüstemoğlu Evden eve nakliyat alanında her daim uzman personel kadrosu ve kaliteli paketleme malzemeleri aracılığında taşınma hizmetleri veren; Rüstemoğlu nakliyat ev eşyalarınızın en sağlıklı şekilde hasar görmeden yeni adresine nakil edilmesi için büyük emek vermektedir. Evden eve nakliyat sürecini aşağıda özetliyoruz:

1. Ücretsiz ekspertiz  hizmetimiz ile ekspertiz evinize geliyor, eşyalarınızı durumunu analiz ediyor, ve nakliyat için kaç kişilik bir ekip gerektiğini ve araç tipini belirliyor. Asansörlü nakliyat aracının ihtiyaç duyulup duymayacağını saptıyor. Sizin nakliyat süreci hakkındaki sorularınızı yanıtlıyor ve bunu göre bir planlama yapıyor.

2. Sigortalı olarak yaptığımız bu hizmet için sizi bilgilendiriyor.

3. Planlanan tarihte nakliyat ekibimiz evinize geliyor ve eşyalarınızı teker teker en kaliteli ambalajlama malzemeleri ile ambalajlanır.

4. Ambalajlanan eşyalar aracımıza teker teker yükleniyor. Belirlenen eşyalar kutulara yerleştirip araca yükleniyor.

5. Güvenli bir şekilde aracımıza yüklenen eşyalar yeni adreslerine doğru yola çıkıyor.

6. Yeni adreslerine teslim edilen eşyalarınız teker teker yeni evinize yerleştiriliyor. Sizin isteğiniz doğrultusunda monte edilmesi gereken eşyalar montaj işleminden geçiyor.

7. Son kontrollerden sonra nakliyat hizmetimiz noktalanıyor.

Evden Eve Nakliyatın en doğru ve güvenilir firmasıyla çalışmaya ne dersiniz?

Evden Eve Nakliyat

İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın. Kaliteli Taşınmanın Doğru Adresi  Arayın: 0532 710 76 41